Medycyna i zdrowie

Liczba znalezionych firm: 9

W ofercie sklepu internetowego Nowoczesna Apteka znajdują się wagi do leków, które są niezbędne do sporządzania leków recepturowych. Produkty charakteryzują się laboratoryjną dokładnością ważenia. Wagi posiadają także funkcję „apteka” ułatwiającą sporządzanie recept złożonych oraz system oszczędzania energii.

''

87-100 Toruń Szosa Bydgoska 58
56 669 40 00
kujawsko-pomorskie

Sklep Przełam Bariery specjalizuje się w dystrybucji sprzętu dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. W asortymencie sklepu Klienci znajdą sprzęt umożliwiający poruszanie się, taki jak wózki inwalidzkie oraz rowery trójkołowe, a także sprzęt ortopedyczny m.in. łóżka rehabilitacyjne, ortezy i stabilizatory oraz wiele innych.

''

61-854 Poznań Mostowa 25/3
wielkopolskie

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca zostały założone w 2000 r., z inicjatywy lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. Placówka współpracuje z ok. 300. kardiologami, kardiochirurgami i chirurgami naczyniowymi. Kliniki oferują diagnostykę i leczenie związane z procedurami kardiochirurgii, diagnostykę i leczenie chorób z zakresu chirurgii naczyniowej oraz rehabilitację kardiologiczną.

''

43-450 Ustroń Sanatoryjna 1
śląskie

Dbanie o skórę to wyzwanie, które podejmujemy każdego dnia. Warto zdecydować się na bezpieczne i pewne środki. W ofercie apteki Elixir Zdrowia znajdziecie kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała. Duży wybór pozwala na dostosowanie specyfików do każdych wymagań i rodzaju cery. W ten sposób zapewni skórze odpowiednią ochronę i odżywienie.

''

10-340 Olsztyn Limanowskiego 1-13/19
662-083-853
warmińsko-mazurskie

ATFC Centrum Psychoterapii oprócz stacjonarnej modelu gabinetowego, oferuje psychoterapię online. Proponowana forma sprzyja przełamywaniu lęku przed pierwszym kontaktem z psychoterapeutą oraz zapewnienia poczucia bezpieczeństwa i dyskrecji. Psychoterapia online prowadzona jest poprzez nowoczesne narzędzia komunikacyjne (Skype, E-mail).

''

32-332 Bukowno Wodąca 142a
+48 12 345 58 64
małopolskie

Polska firma Formeds to producent suplementów diety oraz witamin w proszku, który działa na polskim rynku od ponad pięciu lat. Formeds oferuje bogaty wybór suplementów diety w proszku, m.in. kolagen, lecytyna, błonnik oraz wiele innych suplementów wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

''

60-324 Poznań Marcelińska 90
739 456 785
wielkopolskie

Kompleks Active Revital położony jest zaledwie godzinę drogi od Warszawy i organizuje turnusy dietetyczne. W trakcie jedno lub dwutygodniowych wczasów, kuracjusze przechodzą na dietę owocowo-warzywną stworzoną przez dr Dąbrowską, która pobudza organizm do oczyszczenia z toksyn oraz rozpoczęcia procesu samoleczenia.

''

07-100 Węgrów Gdańska 80
mazowieckie

Indywidualna Praktyka Dentystyczna Agata Żebryk to gabinet, w którym dostępna jest szeroka gama usług stomatologicznych, m.in. wybielanie, leczenie kanałowe, protetyka czy chirurgia. Dentysta zajmuje się również stomatologią estetyczną oraz dziecięcą. Usługi wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu.

''

60-682 Poznań Strugarka 8
503055666
wielkopolskie

Klinika medyczna HBMED oferuje nieoperacyjny lifting twarzy, który pozwala na nieinwazyjne odtwarzanie młodzieńczego owalu twarzy oraz uniknięcie krwawych wylewów po zabiegu. Proces stosowany jest do usuwania zmarszczek i korekcji objętości tkanek miękkich twarzy. Cennik zabiegów oraz aktualne promocje znajdują się na stronie http://www.hbmed.pl

''

81-707 Sopot ul. J.J. Haffnera 54
58 718 63 62
pomorskie