Nieruchomości (wynajem, sprzedaż, deweloperzy)

Liczba znalezionych firm: 7

IDEAGARDEN s.c. Remigiusz Mokrosz, Magdalena Król specjalizuje się w sprzedaży materiałów zarówno na tarasy jak i na elewację. Firma oferuje kompletny system tarasowy bądź elewacyjny z drewna naturalnego lub z kompozytu. Firma służy klientom profesjonalną obsługą i fachowym doradztwem technicznym poprzez sztab wykwalifikowanych handlowców i montażystów.

''

43-300 Bielsko-Biała Katowicka 185
śląskie

Od 2000 roku ARCHECO sp. z o.o. prowadzi działalność związaną z projektowaniem domów jednorodzinnych. Pod marką GALERIA PROJEKTÓW Dom dla Ciebie oferuje klientom autorskie rozwiązania. Firma oferuje domy jednorodzinne projekty budynków, które spełniają wymagania programu Rodzina Na Swoim. Propozycje znajdują się na stronie internetowej.

''

55-075 Bielany Wrocławskie Sosnowa 30/2
71 361 46 86
dolnośląskie

Inwestycja realizowana przez firmę Agrobex, o nazwie Kamienica przy Rynku w Przeźmierowie, to nowe budynki dostosowane do potrzeb biznesu. Firma proponuje lokale handlowe oraz usługowe do wynajęcia. Szczegóły można znaleźć tutaj:http://agrobex-wynajem.pl/przezmierowo-kamienica-przy-rynku.html, na stronie dewelopera.

''

60-845 Poznań Kochanowskiego 7
61 84 64 000
wielkopolskie

W centrum Przeźmierowa czekają gotowe do odbioru mieszkania w Kamienicy przy Rynku. Ze względu na bliskość terenów zielonych lokalizacja inwestycji jest dogodna dla osób zżytych z naturą, natomiast usytuowanie w centrum miasta zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Mieszkania dostępne są w programie MDM. Więcej informacji można znaleźć pod adresem agrobex.pl/pl/kamienica-przy-rynku.

''

60-845 Poznań Kochanowskiego 7
61 84 64 000
wielkopolskie


Firma Wasowscy Developments to firma lokująca swoje inwestycje w Markach koło Warszawy. Firma stworzyła szeroką bazę ofert nieruchomości, które są w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta poszukujących nieruchomości dobrej jakości w rozsądnej cenie. Opis oraz realizacje zarówno zrealizowane jak i w sprzedaży znajdują się na stronie.

''

05-270 Marki Mickiewicza 19E
222452525
mazowieckie

W serwisie Budogram znajduje się blog i relacje z budowy domu - tutaj każdy może podzielić się swoim dziennikiem budowy, a autor najciekawszego według autorów serwisu ma szansę na ciekawe nagrody. Ponadto, na portalu znajduje się sporo informacji pomocnych w procesie budowy własnego domu, które pozwolą na oszczędności.

''

04-175 Warszawa Ostrobramska 79
mazowieckie