Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Liczba znalezionych firm: 7

Jeżeli poszukujesz smaru działającego w trudnych warunkach, to skorzystaj z oferty Danoil – oleje do każdej maszyny. W asortymencie sklepu internetowego znajdują się produkty takich sprawdzonych marek jak: Mobil, Statoil, Total czy Castrol. Oleje przemysłowe, przekładniowe czy hydrauliczne można kupić poprzez serwis https://www.danoil.pl.

''

60-544 Poznań Gorczyczewskiego 2/3
wielkopolskie

Jeżeli potrzebujesz dostawy gazu, to sprawdź ofertę DUON Dystrybucja S.A., której sieci infrastruktury znajdują się w każdym zakątku Polski np. województwo wielkopolskie (Czempiń, Trzemeszno) czy mazowieckie (Osieck, Nowy Dwór Mazowiecki). W ofercie znajduje się formuła Esco Duon skierowana dla przedsiębiorców poszukujących alternatywnych sposobów wytwarzania energii elektrycznej.

''

62-081 Przeźmierowo Serdeczna 8 8
61 664 18 60
wielkopolskie

Logis oprócz wyposażania nowych obiektów w systemy składowania, oferuje rozbudowę i unowocześnienie systemów własnych i oferowanych przez inne firmy. Firma proponuje konkretne rozwiązania optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowych. Usługi świadczone przez Logis podparte są wieloletnim doświadczeniem oraz nagrodami.

''

62-052 Komorniki Towarowa 18
(061) 66 46 900
wielkopolskie

Luib.pl zajmuje się produkcją i dystrybucją ploterów CNC, które stosowane są między innymi w drukarniach umożliwiając stworzenie niepowtarzalnego banneru czy produktów reklamowych. Narzędzie sprawdzi się w każdej firmie zajmującej się promocją oraz tworzeniem materiałów marketingowych. Ploter CNC od firmy Maschinenbau Luib Martin charakteryzują się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

''

43-220 Bojszowy Bliska 1
śląskie

Zastanawiasz się czym pomalować płot drewniany, by na długo pozostał piękny i zabezpieczony? Firma Altax zaprasza do zapoznania się z jej asortymentem. W katalogu produktów Altaks Klienci znajdą szeroki wybór produktów, między innymi impregnaty ochronno-dekoracyjne, oleje, emalie oraz specjalistyczne lakiery do drewna, które chronią jego strukturę.

''

64-500 Brodziszewo Kopanińska 7
+48 (61) 822-17-03
wielkopolskie

Sona Acoustic Solutions oferuje szeroki wybór wibroizolatorów do różnych zastosowań, których głównym zadaniem jest niwelowanie wpływu drgań i hałasu w środowisku pracy. Wszystkie produkty oferowane przez przedsiębiorstwo spełniają obowiązujące normy BHP. Szczegółowe informacje na temat zastosowań wibroizolacji znajdują się na stronie http://sona.net.pl/index.php/wibroizolacja/

''

00-992 Warszawa Jagiellońska 88/23
mazowieckie

VIAVAC to producent podnośników próżniowych, które zapewniają zapewniają różne opcje i możliwości zastosowania. Przyssawki są odpowiednim narzędziem do prostego, bezpiecznego i wolnego od uszkodzeń montażu elementów budowlanych. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: CladBoy Compact, CladBoy oraz RotaBoy.

''

64-200 Wolsztyn Przemysłowa 2
504236827
wielkopolskie