Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Liczba znalezionych firm: 7

Przechowywanie wody deszczowej jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich zbiorników. Deszczówka może być wykorzystana w ogrodzie do pielęgnacji roślin, a także do prac porządkowych np. przy samochodzie bądź czyszczeniu elewacji budynku. Wiele osób decyduje się na zagospodarowanie wody deszczowej ze względu na to, że można dzięki temu obciąć koszty.

''

64-234 Przemęt Solec Nowy 1a
wielkopolskie

Jeżeli poszukujesz smaru działającego w trudnych warunkach, to skorzystaj z oferty Danoil – oleje do każdej maszyny. W asortymencie sklepu internetowego znajdują się produkty takich sprawdzonych marek jak: Mobil, Statoil, Total czy Castrol. Oleje przemysłowe, przekładniowe czy hydrauliczne można kupić poprzez serwis https://www.danoil.pl.

''

60-544 Poznań Gorczyczewskiego 2/3
wielkopolskie

W salonie w Zamościu należącej do sieci sklepów Fachowiec klienci znajdą materiały wykończeniowe takie jak drzwi, panele podłogowe, parkiety drewniane, okna, bramy garażowe oraz wiele innych materiałów budowlanych umożliwiających wyposażenie domu. Wśród producentów znajdują się wiodące polskie i zagraniczne marki.

''

22-400 Zamość Przemysłowa 15
lubelskie

Logis oprócz wyposażania nowych obiektów w systemy składowania, oferuje rozbudowę i unowocześnienie systemów własnych i oferowanych przez inne firmy. Firma proponuje konkretne rozwiązania optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowych. Usługi świadczone przez Logis podparte są wieloletnim doświadczeniem oraz nagrodami.

''

62-052 Komorniki Towarowa 18
(061) 66 46 900
wielkopolskie

Luib.pl zajmuje się produkcją i dystrybucją ploterów CNC, które stosowane są między innymi w drukarniach umożliwiając stworzenie niepowtarzalnego banneru czy produktów reklamowych. Narzędzie sprawdzi się w każdej firmie zajmującej się promocją oraz tworzeniem materiałów marketingowych. Ploter CNC od firmy Maschinenbau Luib Martin charakteryzują się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

''

43-220 Bojszowy Bliska 1
śląskie

Sona Acoustic Solutions oferuje szeroki wybór wibroizolatorów do różnych zastosowań, których głównym zadaniem jest niwelowanie wpływu drgań i hałasu w środowisku pracy. Wszystkie produkty oferowane przez przedsiębiorstwo spełniają obowiązujące normy BHP. Szczegółowe informacje na temat zastosowań wibroizolacji znajdują się na stronie http://sona.net.pl/index.php/wibroizolacja/

''

00-992 Warszawa Jagiellońska 88/23
mazowieckie

VIAVAC to producent podnośników próżniowych, które zapewniają zapewniają różne opcje i możliwości zastosowania. Przyssawki są odpowiednim narzędziem do prostego, bezpiecznego i wolnego od uszkodzeń montażu elementów budowlanych. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: CladBoy Compact, CladBoy oraz RotaBoy.

''

64-200 Wolsztyn Przemysłowa 2
504236827
wielkopolskie