Technika, Elektronika

Liczba znalezionych firm: 5

Przekaźniki to ważny element systemów stosowanych w różnych gałęziach przemysłu: produkcji elektroniki, kolejnictwie czy w systemach fotowoltaicznych. Firma Relpol S.A. zajmuje się dostarczaniem tego rodzaju produktów do swoich klientów, oferując przekaźniki programowalne oraz systemy zabezpieczeń średnich napięć.

''

65-022 Zielona Góra Sulechowska 1
684537040
lubuskie

Firma Cezos posiada dział LED Technical Support (LTS), który pomaga klientom we wdrażaniu nowej technologii do istniejących lub nowych produktów. Przedsiębiorstwo jest w posiadaniu linii montażowej SMT, która umożliwia produkcję zarówno wieloseryjną jak i prototypową. Cezos w swoich projektach wykorzystuje diody OSRAM, CREE lub SSC.

''

81-534 Gdynia Olgierda 88B
58 664 88 61
pomorskie

Monitoring-hd.pl to marka Akom Sp. z o.o., która działa nieprzerwanie od ponad 20 lat na terenie Poznania oraz Piły. Platforma internetowa zajmuje się dystrybucją systemów przeciwpożarowych oraz zasilaczy UPS. Monitoring-hd kontakt poprzez formularz lub adresy email, podane na stronie sklepu internetowego.

''

64-920 Piła Al. Niepodległości 88
672130407
wielkopolskie

Sklep Top Hi-Fi oferuje wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. W asortymencie klienci znajdą zestawy kina domowego, głośniki bezprzewodowe i subwoofery, amplituner yamaha oraz wiele innych sprzętów umożliwiających ciszenie się najwyższej jakości dźwiękiem i obrazem. Bogaty asortyment sklepu sprawi, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

''

05-270 Marki k/Warszawy Szkolna 45
mazowieckie

Monitoring bezprzewodowy to skuteczne narzędzie kontroli i ochrony obiektu. Stosuje się je tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania systemów przewodowych oraz w przypadku rozbudowywania już istniejącej sieci. Dzięki cyfrowej technologii IP można otrzymać obraz bardzo dobrej jakości. System jest odpowiedni do stosowania na terenach o wielkości do kilkuset metrów powierzchni.

''

60-339 Poznań Grochowska 69
wielkopolskie